Image Alt

O nas

O mnie

Chcesz skutecznie nauczyć się języka angielskiego w miłej i przyjaznej atmosferze?
Zapisz się do „Edu House” – Szkoły Języka Angielskiego!

Języka angielskiego uczę od 20 lat. Na przestrzeni tego czasu zdobyłam doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach i w każdej grupie wiekowej, począwszy od dzieci, dla których lekcje angielskiego to zabawa, po zaawansowanych językowo dorosłych, doskonalących umiejętności zawodowe.

Wiem, że dzięki odpowiednim metodom, dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb i możliwości, języka można nauczyć każdego.

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na uczeniu komunikacji w języku angielskim. Z kolei efektywne przygotowanie do egzaminów językowych takich jak: ósmoklasisty, maturalnych czy certyfikatów międzynarodowych, to moja specjalność. Mam szerokie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych z różnych dziedzin zawodowych – medycznych, technicznych i biznesowych.

W 2000 r. ukończyłam filologię angielską z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie studia podyplomowe w zakresie przekładu – także na tej uczelni.

Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach dla nauczycieli, jak również poszerzam wiedzę i umiejętności biorąc udział w warsztatach metodycznych, konferencjach i obserwując zajęcia innych nauczycieli.

Na bieżąco śledzę zmiany w wymaganiach do najważniejszych egzaminów. Ponadto, dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami będąc prelegentem na konferencjach w regionalnych ośrodkach doskonalenia nauczycieli.

Alicja Fijak

Potrzebujesz tłumaczenia?
Zapraszam na witrynę www.tlumaczenia.expert!

Nasi partnerzy